زمان واریز یارانه فروردین ماه اعلام شد

تاریخ دقیق واریز یارانه فروردین ماه مشخص شد در ادامه خبر تاریخ دقیق واریز یارانه فروردین ماه را بخوانید.
زمان واریز یارانه فروردین ماه اعلام شد

زمان واریز یارانه فروردین ماه 1402 همانند ماه‌های گذشته صبح روز بیستم فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد؛ و از ساعت 24 قابل برداشت است.


به نقل از ایسنا؛ البته بعضی از دولتمردان خبر داده اند که یارانه نقدی ممکن است در ماه‌های آینده تبدیل به کالابرگ الکترونیکی شود، اما همچنان از صحت این خبر اطلاع دقیقی وجود ندارد.

همچنین گفته می‌شود این طرح در حال حاضر در بعضی استان‌ها به صورت آزمایشی در حال اجرا است، اما تا زمانی که وضعیت کالا برگ مشخص نشود، پرداخت یارانه معیشتی به صورت نقدی ادامه دار خواهد بود.

مبلغ پرداخت یارانه برای دهک‌های اول تا سوم 400 هزار تومان، و دهک‌های چهارم تا نهم 300 هزار تومان می‌باشد.

بعد از اردیبهشت ماه 1402 زمان واریز یارانه جدید هر ماه اعلام شد. از این زمان به بعد، واجدین دریافت یارانه می‌توانستند در تاریخ بیستم هر ماه یارانه خود را دریافت کنند.

افرادی که به دهک بندی درآمد سرپرست خانوار شکایت داشته اند می‌توانند به سایت https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کرده و یا با تلفن گویای 09200006369 اعتراض خود را نسبت به قطع یارانه خود اعلام کنند.

همچنین کسانی که از پرداخت یارانه جامانده اند و یا یارانه برای آن‌ها واریز نشده است هم می‌توانند با مراجعه به سایت https://my.gov.ir پیگیر قطع یارانه خود باشند.

افراد گفته شده، می‌توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود، کد دستوری #کد ملی*43857*4* (ستاره 4 ستاره 43857 ستاره کد ملی، مربع) را با شماره تلفن همراه سرپرست خانوار شماره گیری کنند تا از وضعیت ثبت نام خود آگاه شوند.

دیگران چه می خوانند:

زمان واریز یارانه فروردین ماه اعلام شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟