15 تیر 1399       5ژوئیه2020        ساعت   
اقتصاد وطن: معاون اول رییس جمهور در دیدار معاونان و مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی، از عملکرد موفق بانک ملت و کسب رتبه نخست در همگامی با تحول دیجیتال، ترسیم نقشه راه استقرار بانکداری دیجیتال و واگذاری دارایی های مازاد قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد وطن:
معاون اول رییس جمهور به پاس این عملکرد موفق در دو حوزه کلیدی اقتصادی و بانکی، دو لوح قدردانی به دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت اهدا کرد.
 
 
در این لوح های تقدیر که به امضای دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی رسیده، از اهتمام و همکاری مناسب بانک ملت در اجرای برنامه ابلاغی واگذاری دارایی مازاد بانک ها و همچنین همگامی با تحول دیجیتال و تهیه نقشه راه استقرار بانکداری دیجیتال در راستای اقتصاد هوشمند قدردانی شده است.
 
 
 
براساس این گزارش دکتر جهانگیری در این جلسه همچنین از برنامه ریزی لازم برای پرداخت تسهیلات با نرخ سود ترجیحی ۱۲ درصدی به بنگاه های آسیب دیده از طرح فاصله گذاری اجتماعی و فراهم کردن شرایطی برای رفع نیازهای اقشار آسیب پذیر خبر داد.

 

بانک ملت تجلیل 1

 
معاون اول رییس جمهور همچنین گفت: فروش اموال بانک ها نیز نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور دارد زیرا با افزایش منابع بانک ها قدرت پرداخت تسهیلات افزایش می یابد که این موضوع رسالت مهم نظام بانکی است.
 
 
 
معاون اول رییس جمهور همچنین حجم فعالیت بانک های دولتی و بانک های زیرمجموعه اصل ۴۴ را در اقتصاد کشور مثبت برشمرد.
 
 
 
وزیر امور اقتصاد و دارایی نیز در این جلسه نقش این وزارتخانه در بهبود شرایط اقتصادی،‌ توسعه کشور ورفع اشکالات بنگاه ها را بی نظیر ارزیابی کرد و گفت: مهمترین برنامه وزارتخانه متبوعش حرکت به سمت اقتصاد هوشمند و بهبود فضای کسب و کار است.
 
 
 
وی با تاکید بر اینکه اقتصاد باید اهرمی برای جهش تولید در سال ۱۳۹۹ باشد اظهار داشت: عزم و اراده این وزارتخانه در جهت رشد و توسعه و افزایش تولید است و ما از راهکارهای پنجره واحد الکترونیکی، بانکداری دیجیتال،‌ مولد سازی دارایی ها و جذب سرمایه گذاری خارجی استفاده خواهیم کرد.
 
 
 
دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت هم به خبرنگار روابط عمومی بانک ملت گفت: موفقیت های امروز بانک ملت حاصل تلاش و خرد جمعی مدیران و کارکنان دلسوز این بانک و همسویی با سیاست های اقتصادی کلان نظام، برنامه های دولت و وزارت اقتصاد است.
 
 
 
وی اظهار داشت: بانک ملت در حوزه بانکداری دیجیتال سرمایه گذاری علمی و تحقیقاتی زیادی انجام داده است و آثار آن در ارایه خدماتی نوین و متمایز به زودی و بیش از گذشته نمایان خواهد شد.
 
 
 
دکتر بیگدلی واگذاری دارایی های مازاد بانک را در راستای سیاست های ابلاغی دولت و وزارت اقتصاد، یک راهبرد اساسی و مستمر در بانک تحت مدیریت خود ذکر و تاکید کرد، پیشگامی بانک ملت در این حوزه تداوم خواهد یافت.


بانک ملت تجلیل 2

مدیرعامل بانک ملت دریافت لوح تقدیر از معاون اول رییس جمهوری و وزیر اقتصاد را افتخاری بزرگ و مهم برای کارکنان، مشتریان و سهامداران این بانک بزرگ بورسی توصیف و تصریح کرد: از زحمات همکارانم در بانک ملت که در روزهای سخت مبارزه با کرونا نیز سنگر جهاد اقتصادی را حفظ کردند و با جان و دل امور بانکی مردم و بنگاه های اقتصادی را انجام دادند تشکر می کنم.
 
 
 
دکتر بیگدلی ابراز امیدواری کرد بانک ملت در سال جهش تولید، همچون سال های گذشته و بیش از آن، نقش موثری در تامین مالی بنگاه های اقتصادی و توسعه کسب و کارها ایفا نماید. 
 

بانک ملت تجلیل 3

​منبع:شمانیوز
 
 
 
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
شادی حامیان روحانی در تهران
شادی حامیان روحانی در تهران
دیدار رهبر معظم انقلاب با اقشار مردم
دیدار رهبر معظم انقلاب با اقشار مردم
سفر آیت الله رئیسی به مشهد
سفر آیت الله رئیسی به مشهد
مسافران نوروزی در طاقبستان کرمانشاه
مسافران نوروزی در طاقبستان کرمانشاه
جشن باستانی نوروز با حضور مقامات
جشن باستانی نوروز با حضور مقامات
بازدید مسافران نوروزی از ارگ بم
بازدید مسافران نوروزی از ارگ بم
تبریک نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
تبریک نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیرامورخارجه
دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیرامورخارجه
دیدار رئیس جمهور قزاقستان با رهبر معظم انقلاب
دیدار رئیس جمهور قزاقستان با رهبر معظم انقلاب
دیدار وزرای امورخارجه ایران و استونی
دیدار وزرای امورخارجه ایران و استونی
مراسم بزرگداشت زنده یاد فرج الله سلحشور
مراسم بزرگداشت زنده یاد فرج الله سلحشور
 پروازهای چارتری بلای جان حمل‌ونقل هوایی/ضعف مشهود سازمان هواپیمایی در نظارت     محدودیت عرضه بنزین سوپر تا پایان مرداد رفع می‌شود     مهلت دوباره به مشمولانی که برای دریافت سهام عدالت اقدام نکرده‌اند     جزئیات جدید پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی/ بندپی: ۴۵۰۰میلیارد تومان پرداخت شد     گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق کالا به صحن مجلس می‌رود     سود در بانک‌ها بالا رفت/ ۱۸ درصد یکساله     تاکید اعضای هیات مدیره بانک ملّی ایران بر لزوم رفع مشکلات بخش تولید     همراهی با دولت دوازدهم در یک سالگی /5/ موفقیت ارزنده بانک ملّی ایران در کاهش مطالبات معوق