31 فروردین 1400       20آوریل2021        ساعت   
کد خبر : 898095
تاریخ خبر : 1399/11/30 3:50 ب ظ
اقتصاد وطن: با توجه به سابقه طولانی " شرکت سام الکترونیک" در حوزه لوازم خانگی و شبکه گسترده فروش به جا مانده از قبل، انتظار و توقع بازار و مصرف کنندگان از این شرکت در تامین محصولات لوازم خانگی باکیفیت بیش از سایر شرکت هاست.
به گزارش اقتصاد وطن:

با توجه به سابقه طولانی " شرکت سام الکترونیک" در حوزه لوازم خانگی و شبکه گسترده فروش به جا مانده از قبل، انتظار و توقع بازار و مصرف کنندگان از این شرکت در تامین محصولات لوازم خانگی باکیفیت بیش از سایر شرکت هاست.در این راستا شرکت سام الکترونیک برای آنکه به مانند گذشته بتواند مشتریان را از لحاظ کیفیت محصولات عرضه شده راضی نگه دارد با دقت نظر و وسواس خاصی به دنبال تولید و فروش محصولات جدید رفته است.

 

 پس از آغاز تحریم های ظالمانه آمریکا، بسیاری از برندهای مطرح که سال های زیادی در بخش لوازم خانگی کشور حضور داشتند و محصولات آنها بخش زیادی از بازار را به تسخیر خود در آورده بودند با نخستین هشدار آمریکا بازار ایران را ترک کردند.

 

 

پس از ترک بازار ایران توسط برندهای خارجی، بازار لوازم خانگی به دلیل جو بوجود آمده حاصل از خروج برندها دچار آشفتگی شد.

 

یکی از دلایل مهم آشفتگی بازار به دلیل خروج دو برند معروف کره ای حاضر در کشور بود که بخش زیادی از نیاز کشور در بخش لوازم خانگی را تامین می کردند.

 

در حالی که خلا وجود کالاهای خارجی که به صورت رسمی وارد کشور می شدند حس می شد در حرکتی قابل تحسین دو برند جدید در صنعت لوازم خانگی پا به عرصه گذاشتند تا بتوانند بخشی از کمبود کالا در بازار را جبران کنند.

 

این دو شرکت که تا پیش از این به عنوان شرکای برندهای کره ای فعالیت می کردند پس از خروج این دوبرند تصمیم گرفتند با استفاده از توان و پتانسیل داخلی کشور در جهت بومی‌سازی صنعت لوازم خانگی قدم برداشته و به طور مستقیم و تحت برند ایرانی وارد حوزه تولید شوند.

 

اعلام آمادگی این دو شرکت برای ورود به این عرصه هم از سوی مسئولان و هم از سوی مردم با استقبال مواجه شد.

 

بررسی عملکرد یکی از دو برند ایرانی که پس از خروج برندهای کره ای اقدام به تولید کالا کردند نشان می دهد این برند پر سابقه با هدف  جلب رضایت مشتریان و با انجام مطالعات گسترده و با دقت نظر خاصی محصولات جایگزین را با عمق ساخت داخل به زودی روانه بازار خواهد کرد.

 

شرکت سام الکترونیک که سال های متمادی شریک تجاری، شرکت کره ای سامسونگ در ایران بود  پس از خروج این برند تصمیم به تولید لوازم خانگی با برند ایرانی " سام" گرفت .

 

با توجه به سابقه طولانی " شرکت سام الکترونیک" در حوزه لوازم خانگی و شبکه گسترده فروش به جا مانده از قبل، انتظار و توقع بازار و مصرف کنندگان از این شرکت در تامین محصولات لوازم خانگی بیش از سایر شرکت هاست.در این راستا شرکت سام الکترونیک برای آنکه به مانند گذشته بتواند مشتریان را از کیفیت محصولات عرضه شده راضی نگه دارد با دقت نظر و وسواس خاصی به دنبال تولید و فروش محصولات جدیدرفته است.

 

بازار و فروشگاه های متعدد لوازم خانگی که سال ها محصولات سام الکترونیک را با برند کره ای عرضه می کردند اکنون خود را مهیا می کنند  تا محصولات جایگزین و البته با کیفیت برند سام را به چرخه توزیع برسانند.

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی شرکت سام الکترونیک تا پایان سال محصولات متنوع این مجموعه در دسترس علاقمندان و مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

 

سید علیرضا موسوی مجد "مدیرعامل شرکت سام الکترونیک"در این باره در گفتگو با تیتر 20 اظهار کرد: خطوط تولید شرکت سام فعال است، در تولید تلویزیون با قدرت در حال تولید است و با برند سام به بازار عرضه شده است.

 

5_1

 

مدیرعامل شرکت سام الکترونیک افزود: در زمینه تولید یخچال و سایر لوازم خانگی هم اقدامات خوب و موثری انجام شده که طی روزهای آینده تولید آنها اغاز می شود.

 

وی در پاسخ به این سئوال که چرا به جز تلویزیون و مانیتور سایر محصولات این شرکت به بازار عرضه نمی شود، گفت: یخچال و تلویزیون به بازار عرضه می شود اما در حوزه داخلی سازی در حال اقدامات مناسبی در این بخش هستیم که افزایش تولید داشته باشیم.

 

موسوی مجد درباره برنامه های آینده شرکت، تاکید کرد: در اینده نه چندان دور افزایش میزان تولید در دستور کار شرکت قرار دارد.

 

مدیرعامل شرکت سام الکترونیک تصریح کرد: در زمینه تولید مشکلی وجود ندارد و همه نیازها تامین شده و طی روزهای آینده شاهد افزایش تولید مناسبی خواهد بود.


منبع: شمانیوز

 

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
شادی حامیان روحانی در تهران
شادی حامیان روحانی در تهران
دیدار رهبر معظم انقلاب با اقشار مردم
دیدار رهبر معظم انقلاب با اقشار مردم
سفر آیت الله رئیسی به مشهد
سفر آیت الله رئیسی به مشهد
مسافران نوروزی در طاقبستان کرمانشاه
مسافران نوروزی در طاقبستان کرمانشاه
جشن باستانی نوروز با حضور مقامات
جشن باستانی نوروز با حضور مقامات
بازدید مسافران نوروزی از ارگ بم
بازدید مسافران نوروزی از ارگ بم
تبریک نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
تبریک نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیرامورخارجه
دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیرامورخارجه
دیدار رئیس جمهور قزاقستان با رهبر معظم انقلاب
دیدار رئیس جمهور قزاقستان با رهبر معظم انقلاب
دیدار وزرای امورخارجه ایران و استونی
دیدار وزرای امورخارجه ایران و استونی
مراسم بزرگداشت زنده یاد فرج الله سلحشور
مراسم بزرگداشت زنده یاد فرج الله سلحشور
 ادامه بلاتکلیفی مدیریتی در فولاد مبارکه     قاضی‌زاده: زمان «اقدام در برابر اقدام» در قبال غربی‌هاست     تعطیلی ۱۰ موسسه پایان نامه فروشی/ نحوه برخورد با متقلبان علمی      وعده قالیباف به تلفیق درباره بودجه/ مجلس بودجه را واقعی می‌کند     صادرات گاز به کویت، فرصتی که سوخت     ناکارآمدی‌هایی که بروز آنها چهار سال به تعویق افتاد/ کدام هم‌تیمی‌های موسوی وارد دولت روحانی شدند؟     رئیس‌جمهور: ایران در پی ساخت و خرید واکسن است، اما آمریکایی‌ها کارشکنی کردند     تولید ناخالص داخلی ایران به ۶۲۲ هزار میلیارد تومان رسید