3 تیر 1400       24ژوئن2021        ساعت   
مهمترین اولویت دولت دوازدهم از نظر شما چیست؟
یادداشت و گفتگو
نویسنده : یدالله جوانی
تاریخ انتشار : 1400/03/10 2:09 PM
میدان تولید قدرت

تولید قدرت برای ساختن «ایران قوی»؛ با این منطق و استدلال‌ هر ایرانی دلسوز و آگاه، باید رأی‌دهنده و مشارکت‌آفرین باشد و اگر غیر از این عمل کند، آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

 

 کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: حاج قاسم بودن افتخار هر ایرانی است. تمام ایرانیان با هر فکر و اندیشه‌ای، با هر مرام و سلیقه‌ای، شهید سلیمانی را دوست می‌دارند و از او به عنوان سردار دل‌ها و قهرمان ملت یاد می‌کنند. همه می‌دانند که او رفت تا ایران و ایرانی، با عزت و سربلندی زندگی کند.

مردم به حاج قاسم به دلیل خصوصیات و ویژگی‌هایش، لقب‌های فراوان داده‌اند و در این میان، «مرد میدان» برجستگی و معنا و مفهومی پررمز و راز دارد. حاج قاسم با حضوری هوشمندانه در میدان، برای ملت ایران و کشور عزیز ایرانیان «تولید قدرت» کرد. او ایران را قوی کرد تا ایرانیان در برابر زورگویان و قلدران ستمگر، ‌توان ایستادگی و دفاع از عزت و استقلال خود داشته باشند.

اما اکنون‌ حاج قاسم سلیمانی از هر ایرانی دلسوز، آگاه و آزاده می‌خواهد تا وارد میدان شده و برای کشور عزیز ایران «تولید قدرت» کنند. انتخابات ۲۸ خرداد، ‌آن میدان و صحنه تولید قدرت برای تک‌‌تک ایرانیان واجد حق رأی است. در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، هر ایرانی با هر گرایش و سلیقه‌ای،‌ می‌تواند با شرکت در انتخابات و انداختن رأی خود به صندوق، سهمی مهم در تولید قدرت برای کشور داشته باشد.  اکنون نسبت به صحنه انتخابات پیش‌رو، دو گروه آرایش گرفته و هر یک تلاش می‌کنند نگاه و دیدگاه خود را بر دیگری غلبه دهند. یک گروه کسانی هستند که مردم را به مشارکت در انتخابات فراخوانده و بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی تأکید دارند. در رأس این گروه،‌ رهبر حکیم انقلاب اسلامی قرار دارند که همواره در هر انتخاباتی و از جمله انتخابات پیش‌رو، بر اصل حضور و مشارکت گسترده مردم تأکید دارند.

اما در رأس گروه دوم،‌ شیطان بزرگ و آمریکای جهان‌خوار قرار دارد و با فعال‌سازی تمامی ابزار و امکانات خود به ویژه امپراتوری رسانه‌‌ای‌اش، بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبد و تلاش می‌کند تا با منصرف کردن ایرانیان از رفتن پای صندوق‌های رأی، از تولید قدرت بیشتر برای ایران جلوگیری کند. با صراحت می‌توان گفت، ‌در این میان،‌ هر کس با هر انگیزه و قصدی، ‌به دنبال تحریم انتخابات و دلسرد کردن مردم از رفتن پای صندوق‌های رأی باشد،‌ خواسته یا ناخواسته در اردوگاه دشمنان ایران و ملت ایران قرار گرفته و به نفع دشمن و به ضرر ملت عمل می‌کند؛ حتی اگر مدعی باشد که می‌خواهد از حقوق ملت دفاع کند که البته این،‌ دروغی بیش نیست. حاج قاسم در عمل ثابت کرد که با ملت خود صادق بوده و برای پیشرفت کشور و عظمت مردم و اعتلای اسلام،‌ لحظه‌ای میدان را ترک نکرد. حفظ انقلاب و جمهوری اسلامی،‌ حفظ کشور و تقویت ملت ایران برای حاج قاسم، ‌یک اصل خدشه‌ناپذیر بود و او‌ تحقق این اهداف والا را‌ در تبعیت محض از ولایت و ولی‌فقیه زمان می‌دید.

حاج قاسم تنها راه دفاع از اسلام، مردم و کشور را در دفاع و حمایت و پشتیبانی و پیروی از رهبر معظم انقلاب می‌دید و این حکیم اکنون، برای ساختن ایران قوی و تولید قدرت برای کشور و خنثی‌سازی تمامی توطئه‌ها علیه ملت، ‌همگان را به مشارکت در انتخابات فرا می‌خوانند. آری به درستی باید گفت، ‌صحنه انتخابات و روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، به مثابه میدانی به وسعت ایران برای تولید قدرت است؛ تولید قدرت برای ساختن «ایران قوی»؛ با این منطق و استدلال‌ هر ایرانی دلسوز و آگاه، باید رأی‌دهنده و مشارکت‌آفرین باشد و اگر غیر از این عمل کند، آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

شادی حامیان روحانی در تهران
شادی حامیان روحانی در تهران
دیدار رهبر معظم انقلاب با اقشار مردم
دیدار رهبر معظم انقلاب با اقشار مردم
سفر آیت الله رئیسی به مشهد
سفر آیت الله رئیسی به مشهد
مسافران نوروزی در طاقبستان کرمانشاه
مسافران نوروزی در طاقبستان کرمانشاه
جشن باستانی نوروز با حضور مقامات
جشن باستانی نوروز با حضور مقامات
بازدید مسافران نوروزی از ارگ بم
بازدید مسافران نوروزی از ارگ بم
تبریک نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
تبریک نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیرامورخارجه
دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیرامورخارجه
دیدار رئیس جمهور قزاقستان با رهبر معظم انقلاب
دیدار رئیس جمهور قزاقستان با رهبر معظم انقلاب
دیدار وزرای امورخارجه ایران و استونی
دیدار وزرای امورخارجه ایران و استونی
مراسم بزرگداشت زنده یاد فرج الله سلحشور
مراسم بزرگداشت زنده یاد فرج الله سلحشور
 حکم افساد فی‌الارض برای همکاری کنندگان با اقدامات کشورهای متخاصم علیه امنیت و منافع ملی     بازخوانی عواقب ناهماهنگی تیم اقتصادی در دولت‌های گذشته/ راهکار‌ شکل‌گیری دولت هماهنگ و تصمیم‌گیر      مجلس تمام ظرفیت خود را برای همکاری با دولت منتخب به میدان می‌آورد     سیاست ایران، رفع کامل تحریم است/ از آمریکا تضمین خواهیم گرفت      جزئیات طرح نمایندگان برای برگزاری مجازی جلسات علنی مجلس      نیمی از مطالبات ارزی دولت از یک وزراتخانه بود!/ امیدواریم ساختارها در دولت جدید اصلاح شود     قالیباف: با وجود گلایه‌مندی‌ها و ناکارآمدی ها مردم افتخار آفریدند     شکست سنگین «دار و دسته تحریمی‌ها» در انتخابات 1400/ مردم ایران به کمپین «رای بی رای» نه گفتند